روسیهزمان جنگ روس ها به بهانه ای اینکه ما در جنگ هستیم کوچیکترین قطعات برای پیش پا افتاده ترین موشک اندازهای سبک رو هم به ما نمیدادند اما از طرف دیگه تانک های تی 72 خودشون روکه تازه از کارخونه دراومده بود دراختیار عراق قرار می دادند که رزمنده های ما رو تیکه تیکه کنن.اون روزها آمریکا،روسیه و یه سری دیگه از کشورها،همه با هم در مقابل ایران به یاری عراق میپرداختند.اما امام خمینی(ره) یه حرف قشنگی زد:«اللهم اشغل الظالمین بالظالمین» یعنی خدایا ظالمان رو با ظالمان مشغول کن. یعنی کاری کن اونها خودشون با خودشون مشغول باشن.

امروز سالها از اون دوران میگذره و زمانی ما از روسیه درخواست کمک میکردیم و امروز روسیه از ما درخواست کمک میکنه.

برخی از خبرگزاری ها نوشتن که بعد از به هم ریختن اوضاع اجتماعی و امنیتی روسیه به خاطر انتخابات و صحبت درباره تقلب در انتخابات،روسیه از دستگاه امنیتی ایران درخواست کمک کرده تا تجربه ی خودش رو در اختیار اونها قرار بده.

دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی ایران از ماهها قبل تحرکات آمریکا انگلیس و رژیم صهونیستی رو تحت نظر داشته و با اینکار ،قبل از برگزاری انتخابات در روسیه،هشدارهای امنیتی ای رو به روسیه در مورد حوادث احتمالی بعد از انتخابات داده بود.

حالا که این هشذدارها و پیش بینی های دستگاه امنیتی ایران به حقیقت پیوست،روسیه روی دست و پای ایران افتاده و میگه که کمکم کنید.

ایران هم که تجربه ی مقابله با حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 رو داره ،امروز از این توانمدی خودش بعنوان یه برگ برنده در مقابل روسیه می تونه استفاده کنه.


اون رو کجا که ما بخاطر یه قطعه ی خیلی کوچیک خمپاره انداز باید به روسیه رو مینداختیم و امروز کجا که روسیه دست به دامان ما شده و برای نجات خودش از ما کمک می خواد.

این به برکت اسلام و نظام اسلامیه.


اللهم عجل لولیک الفرجنوشته شده در تاریخ پنج‌شنبه 15 دی 1390 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | تهیه و طراحی : مهدی شعبان | :