22 بهمنتبریکات گرم ما رو به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه ی فجر پذیرا باشید. میخوام امروز به چند تا سوال در مورد انقلاب ایران از نگاه منتقدانه جواب بدم. پس بی معطلی بریم سراغ سوالات:

1- کی گفته انقلاب ایران،انفجار نور بوده و اصلا شما چرا اینقدر به خودتون عزت میذارید و میگید "ایام الله" دهه ی فجر؟

جواب:لفظ ایام الله،لفظی نیست که ما خودمون از خودمون درآورده باشیم بلکه توی قرآن به اون اشاره شده. قرآن در آیه 5 سوره ابراهیم می فرماید:« وَ ذَکِّرْهُمْ بِأَیَّامِ اللَّه‏» یعنی: به اونها ایام الله رو یادآوری کن.حالا این ایام الله چه روزیه؟؟؟ ایام الله رو نمیشه به تمام ایام سال تعمیم داد و گفت که مردم حواستون به روزهای سال باشه!!! اصلا چنین چیزی معنا نداره. پس منظور از ایام الله روزهایی است که اتفاق خاصی در جهت به کرسی نشاندن کلام حق و حرف الهی،رخ داده. مثل روز نجات بنی اسرائیل از دست فرعون و استقرار کلام حق یا مثل روز نجات حضرت ابراهیم(ع) از آتش نمرود و مثال هایی از این دست. پس روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران هم بخاطر اینکه روز شکست طاغوت و آغاز استقرار حکومت حق در ایران و خروج مردم از تاریکیها و ظلمت های رژیم شاه بود به انفجار نور،و ایام الله تعبیر میشه که کاملا هم درسته.

2- چطور ادعا میکنید که انقلاب ایران بر جهان تاثیر گذاشته درصورتیکه ما الان این همه دشمن در جهان داریم؟

جواب: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی،گروهی از فلسطین اشغالی به ایران اومدن و به ایران به عنوان یک الگو و یا حداقل یار و یاور خودشون در راه مبارزات با اسرائیل نگاه میکردن.

اخوان المسلمین مصر هم که از گروه های مخالف رژیم وقت مصر بود هم از ایران بعنوان یک الگویی که در راه آرمانهای ملی و اسلامی،موفق شده بود الگو میگرفت.

در لبنان،که شیعیان جزء گروه های اقلیت بودند،به حمایت ایران دلگرم شدند و از این انقلاب تاثیرات زیادی گرفتن که الان یکی از حامیان ایران در مقابل رژیم صهیونیستی هستن. درصورتیکه قبل از انقلاب ،این ایران بود که حامی رژیم اسرائیل بود.

در بحرین امروز،چشم و امید مردم این کشور به ایرانه. و اینکه ما روی قضیه ی بحرین این همه حساس هستیم بخاطر همین موضوعه.

در عراق برخی از گروه های مخالف صدام با تاثیرپذیری از ایران به قیام علیه صدام پرداختند.

اینها و موارد بسیار دیگه ای که در جهان رخ داد همه از تاثیرات انقلاب مردم ایران بود.


3-چرا الان انقلاب ایران داره از مسیر اصلی خودش خارج میشه و ما شاهد اختلاس های کلان اقتصادی و دزدی و ارتشاء و ... هستیم؟؟

جواب: اولا اینکه ما داریم از مسیر انقلاب خارج میشیم حرف درستی نیست چون در هر حکومتی(ولو حکومت حضرت علی(ع)) آدمهایی بوده و هستن که این آدم ها پاشون رو از مسیر آرمانهای والای اون حکومت کج گذاشتن. اگه در تاریخ مطالعه کنید می بینید که حضرت علی(ع) برخی از حاکمان خودش رو توبیخ یا سرزنش میکردند.

در ثانی اینکه تخلفات بزرگی مثل اختلاس و ... رخ میده ناشی از عمل نکردن یه عده از افراد جامعه ی ما به حرف های رهبر معظم انقلابه.

مثلا با همه ی ظلم و ستم هایی که آمریکا در حق مردم دنیا میکنه،یه عده در داخل کشور،حرف از ارتباط با آمریکا میزنن و به این وسیله به مواضع مقام معظم رهبری پشت پا میزنن.

خوب به نظرتون مقصر اینجا کیه؟؟؟

اما مقام معظم رهبری همچنان بر حفظ نظام در مسیر صحیح اسلامی ،دینی و انقلابی،تاکید دارن و هر وقت که این نظام در پرتگاه های خطرناک سقوط قرار میگیرن با راهنمایی های خودشون، کشور رو از پرتگاه سقوط نجات میدن.


در پایان این رو خدمتتون بگم که حرفهای بالا رو حمل بر تملق و چاپلوسی نذارید چون اصلا خوشم از تملق و چاپلوسی نیآد.

اگه کسی این مطالب رو قبول نداشت یا سوال و شبهه ای داشت بپرسه.

خوشحال میشم بتونم با دلیل و مدرک حرفام رو ثابت کنم.

التماس دعاکلمات کلیدی:

انقلاب،انقلاب اسلامی،انقلاب اسلامی ایران،جمهوری،جمهوری اسلامی،جمهوری اسلامی ایران،امام خمینی،خمینی کبیر،امام راحل،انفجار نور،ایام الله،ایام الله دهه فجر،دهه فجر،فجر انقلاب،انقلاب ما انفجار نور بود،حزب الله،حزب الله لبنان،مقام معظم رهبری،،،،،،،،،،،،نوشته شده در تاریخ جمعه 20 بهمن 1391 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | تهیه و طراحی : مهدی شعبان | :