تصاویر حضرت امام و مقام معظم رهبری توی خیابونها و محله های لبنان، گاها خودنمایی میکنه و این تصاویر هم به خاطر اینه که افتخاراتی که حزب الله لبنان در سایه ی الگوپذیری از انقلاب اسلامی ایران و اطاعت از خواسته های امام خمینی و مقام معظم رهبری،بدست آورد، باعث شد که عشق و علاقه ی مردم لبنان به ایران و امام خمینی و مقام معظم رهبری بیشتر بشه و شاهد نصب تصاویر این عزیزان در لبنان باشیم.

اما امروز که نقش عربستان سعودی توی بمب گذاری و ترور و کشتار و بر هم زدن نظم خاورمیان بوسیله ی ترغیب و حمایت از گروههای تروریستی توی عراق و سوریه و لبنان مشخص شده و مخصوصا بعد از بمب گذاری مقابل سفارت ایران توی بیروت، شاهد یه اتفاق تعجب برانگیز توی لبنان هستیم و این اتفاق هم درج عکس پادشاه خونخوار عربستان توی لبنان هستیم.

با اینکه نقش عربستان و مخصوصاً بندر بن سلطان وزیر اطلاعات این کشور توی توطئه و فتنه انگیزی در عراق، لبنان و سوریه و بر هم زدن امنیت خاورمیان معلوم شده اما شاهد نصب بنرهایی در تجلیل از پادشاه خونخوار عربستان سعودی توی خیابونهای لبنان هستیم.

این بنرهای توسط جریان المستقبل لبنان به رهبری سعد حریری(نخست وزیر سابق لبنان) توی خیابونها لبنان نصب شدن!

و روی اون عبارت«پادشاه خوبی(ها)- کشور خوبی(ها)» نوشته شده!!!!

حالا چطور میشه که یه خونریز و فاسد، میشه پادشاه خوبی ها، بماند!!!!

 

 جریان المستقبل از جمله جریانهای سیاسی توی لبنان هست که مخالف حزب الله هستن! این جریان مورد حمایت رژیم عربستان قرار داره و جیره خوار اونه و به همین خاطر هم عکس پادشاه ظالم عربستان رو توی لبنان نصب کرده!

شایدم اینطوری میخوان به مقابله با اقدامات حزب الله در استفاده و درج تصاویر حضرت امام خمینی و مقام معظم رهبری توی لبنان، بپردازن!

اما چه خیانتی از این بالاتر که تبلیغ پادشاه عربستان رو بکنن که نقش کشورش توی بر هم زدن امنیت خاورمیان و برخی از کشتارهای مردم بی گناه و بمب گذاری های ناجوانمردانه و انتحاری ، مشخصه؟؟؟؟

اما حتی اگه این کار جریان المستقبل ، کاری در مقابل اقدامات حزب الله در نصب و یا استفاده ی از تصاویر امام خمینی و مقام معظم رهبری باشه باید یه چیزی رو به اونها یادآور بشم و اونم اینه که:

«میان ماه(امام خمینی و مقام معظم رهبری) من تا شاه تو(عبدالله بن عبدالعزیز)، تفاوت از زمین تا آسمان است»

با وجود روشن شدن طرح بندر بن سلطان(وزیر اطلاعات عربستان) برای ایجاد آتش فتنه در عراق و لبنان، جریان المستقبل وابسته به سعد حریری نخست‌وزیر سابق لبنان و از رهبران ائتلاف 14 مارس، در اقدامی عجیب بنرهایی در تجلیل از شاه سعودی در خیابان‌های بیروت نصب کرده است. ائتلاف 14 مارس و جریان المستقبل از جمله جریان‌های مورد حمایت آل‌سعود در داخل لبنان برای مقابله با حزب‌الله لبنان است که تا کنون تلاش‌ بسیاری برای خلع سلاح مقاومت کرده است.نوشته شده در تاریخ دوشنبه 23 دی 1392 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | تهیه و طراحی : مهدی شعبان | :