X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

من عاجزانه از شما می‏خواهم که هوشیار باشید خود را کاملاحفظ کنید و برای کنترل خود و خارج نشدن از خط امام که همان خط‏اسلام و خط خداست فقط گوش به فرمان ولایت فقیه باشید» .

(سردارشهید حسین علیمحمدی، زنجان).


«این بنده حقیر خدا نیز با امام امت میثاق بسته‏ام و به اووفادارم، زیرا که او به اسلام و قرآن وفادار است و اگر چندین‏بار تکه‏ام بکنند و یا زنده بگورم کنند، دست از وظیفه‏ام که همان‏وفاداری به اسلام و قرآن و امام عزیز، و نابودی دشمنان اسلام است‏بر نخواهم داشت‏» .

(سردار شهید روح الله شکوری، زنجان).

«آری امام، کاری عظیم کرد. وی باعث‏شد دنیا از خواب بیدارشود و انسانیت را دوباره یاد آورد. رهبرم را تنها نگذارید، همیشه از او تبعیت کنید. مردم مسلمان! برای طولانی‏تر شدن عمرامام هر روز دعا کنید و از عوض ما هم دعا کنید ما تا وقتی که‏زنده هستیم امام را دعا خواهیم کرد. در دنیا دو صف وجود داردصف باطل که همان صف فرعون و شاه معدوم است. صف حق که صف تمامی‏پیامبران و راه خمینی کبیر است‏».

(سردار شهید طاهر اوجاقلو،زنجان).

  
اگر از آسمان خون ببارداگر خون از دم شمشیر بارداگر ریگان هزاران ناو آرداگر صدام، صدها لشگر آردقسم بر نهضت پاک حسینی‏جدا هرگز نگردم از خمینی‏«مبادا تمرد و سرپیچی کنید از امر ولی امرتان یعنی امام‏عزیز و خمینی کبیر آن نفس قدسی، آن نائب بر حق مهدی(عج)آن‏اخوت، آن کلید وحدت، آن روح الهی، روح الله که خداوند از شماسلب نعمت می‏فرماید» .

(سردار شهید سهراب اسماعیلی، زنجان)

«هیهات که 20 سال از عمرم گذشت هنوز اندر خم یک کوچه‏ام.

زیرا از نعمتهایی که پروردگار به من داده سپاسگذاری نکردم وشرمنده‏ام و بیشتر از همه به نعمتهای بزرگ خداوند ناسپاسی‏کرده‏ام و توفیق نیافتم آنطور که باید در گفتار امام و رهبر ومرجع تقلیدمان، روح خدا، خمینی بت‏شکن تفکر کنم. و توفیق‏نیافتم که بیشتر بشناسمش. افسوس و صد افسوس که با او هم عصربودم ولی از ولایتش بهره‏ای نجستم‏» . (سردار شهید علیرضا رجبی،زنجان).

«ای امت اسلام! قدر امام امت را بدانید و خدای ناکرده نشودروزی که ما نیز، اهل کوفه شویم، و امام را تنها بگذاریم‏» .

(سردار شهید علی رضا مولایی، زنجان)

«حزب الله همیشه در صحنه و پیرو خط امام و خط ولایت فقیه که‏تداوم راه امامت است‏باشند و جان بر کف پشتیبان این انقلاب‏باشند من به آنهایی که در لباس اسلام می‏خواهند به اسلام صدمه‏بزنند توصیه می‏کنم بیایید دست از تفرقه بردارید.» .

(طلبه شهید سید حسین حسینی اتراچالی).

«به همه امت اسلامی عرض می‏کنم که قدر این اسلام و انقلاب وامام و مسئولین نظام جمهوری اسلامی را بدانند و برای نشان دادن‏این قدرشناسی تا جایی که می‏توانند خدمت کنند و سختیها وناراحتیها را تحمل کرده و در پیشبرد انقلاب بکوشند.» .

(جهادگر شهید سید محمد تقی رضوی).

«اماما، من پیام شما را شنیدم و چون جز خون خویش چیزی‏نداشتم، آن را نثار اسلام نمودم، باشد که با خون ناقابلم بتوانم‏گامی مثبت‏برای اسلام عزیز بردارم.

برادران مومنم، باید انقلاب حسینی را دنبال نماییم تا انقلاب‏حسینی استقرار داشته و انقلاب مهدی(عج)برسد. همانطوری که یاران‏حسین شهید شدند تا انقلاب خمینی پابرجا بماند، ما نیز باید شهیدشویم تا این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی(عج)متصل شود. و همیشه‏پشتیبان امام خمینی و در مسیر سیل امت و انقلاب اسلامی باشید واز ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی حمایت کنید و برای نابودی‏تمام ابرشیطانها به ندای «هل من ناصر ینصرنی‏» امام لبیک‏بگویید و عاشقانه همچون شهدای دیگر روانه شهر شهادت شوید و تاآخرین قطره خون مبارزه نمائید.» .

(جهادگر شهید محسن الشریف).

«به پیام‏های امام امت(ولایت فقیه)چونکه پیام دهنده حقیقی‏اوست گوش داده و دستورات آن را عمل کنید و خدای نکرده نگوئید،دیگر گوش دادن به پیام‏های امام و رهبر، زمانش گذشته، هر چه‏دارید یکبار هم که می‏شود پیامها را گوش داده و ببینید که چه‏می‏گوید و چه مسئولیتی در آن لحظه به دوش شما می‏گذارد که بایدعمل کنید وگرنه در روز قیامت مسئول هستید.» .

(جهادگر شهید ابوالقاسم حجتی).

«شما ای مسئولین مملکتی همیشه برای رضای پروردگار قدم‏بردارید و سخنان گهربار امام را فراراهتان قرار دهید. و حتمابه یاد توده‏های مستضعف مردم باشید چرا که اماممان فرمودند:

مملکت مال مستضعفین است.» (شهید عیسی مطلب زاده).

منبع:سایت حوزه نتنوشته شده در تاریخ جمعه 27 دی 1392 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | تهیه و طراحی : مهدی شعبان | :