X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

امام خمینییه دوستی داشتم که خدا بهش عنایت داشت،یعنی میخواست که هدایتش کنه.ایشون یه ماجرا از جسارت خودش به امام خمینی(ره) و اتفاقی که براش افتاده بود رو برام تعریف کرد که با کمی دخل و تصرف براتون تعریفش میکنم: این دوستم میگفت که یه روز با خودم فکر میکردم و میگفتم که چیه این جنگ؟؟؟چرا این خمینی،جوونای این مملکت رو به کشتن میده؟؟و...  گفت اون رو گذشت و شب شد و من خوابیدم. در عالم خواب دو نفر با قیافه های کریه رو دیدم که به طرف من اومدن و من رو گرفتن و توی دهنم رو پر از خاک کردن.

گفت: این اتفاق همانا و توبه کار شدن من بعد از خواب هم همانا. خلاصه این دوستمون اهل حال بود و خدا هم خواست توی همین دنیا بهش نشون بده که داره اشتباه فکر میکنه و خمینی کبیر،خدمت بزرگی به این مملکت کرده و بزرگ حماسه ساز این کشوره.

از اون به بعد این دوستم از ارادتمندان حضرت امام شد و این یه خاطره شد براش.

البته اینم بگم که زمانی که انقلاب پیروز شد،خیلی ها با امام خمینی(ره) مخالف بودن. اما بعد از اینکه جنگ تموم شد و رو سیاهی موند به ذغال،دیگه عظمت این پیر انقلاب،بر همه گان مشخص شد.

الان که سالها از رحلت امام خمینی میگذره،نسل جدید بیشتر از گذشته با عظمت های امام،آشنا شدن و خیلی از جوونای ما امام خمینی رو خیلی قبول دارن.

حتی یه کسایی هم ممکنه باشن که با ولایت فقیه مخالف باشن اما امام خمینی رو قبول داشته باشن. و این تنها بخاطر عظمت های وجودی امام خمینی(ره) است.


درود خدا بر خمینی کبیر.نوشته شده در تاریخ جمعه 1 فروردین 1393 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | تهیه و طراحی : مهدی شعبان | :